Ecom s.r.o.
Váš nákupní košík je prázdný

Kontaktní informace

                          Adresa: ECOM s.r.o., Zahradní 276, 51771 České Meziříčí

                          tel.: 494 661 511, -188, -663, -664

                          mobil: 603 286 087 , 602 222 413

                          e-mail: sales@ecom.cz

IČO: 15041042

DIČ: CZ15041042

Fio banka, a.s., Praha č. ú. 2700444314/2010

Účet pro Slovensko - fyzická osoba

Fio banka, a.s., Slovensko v EUR č. ú. 2200444326/8330

Účet pro Slovensko - právnická osoba

Fio banka, a.s., Slovensko v EUR

IBAN: SK48 8330 0000 0022 0044 4326

SWIFT/BIC kód: FIOZSKBA

CITIBANK a.s., Praha č.ú. 2503150106 / 2600

EUR Swift code: CITICZPX IBAN: CZ8926000000002503150309

USD Swift code: CITICZPX IBAN: CZ6826000000002503150202

 

Provozní doba:

Po - Pá : 7:30 - 16:00 Jak nás najdete

Osobní odběr Po - Pá : 7:30 - 15:30

Majitel firmy:

Jan Hlávko

494 629 179

Skype me

 

hlavko@ecom.cz

   

Jednatel odpovědný za ekonomický úsek:

Ing.Zuzana Horáčková 605 869 857 Skype me

 

horackova@ecom.cz    

Jednatel odpovědný za provozní úsek:

Jan Hlávko ml.

494 629 188

Skype me

 

hlavkoml@ecom.cz

   
Vedoucí zásobování:

Jan Štrajt

494 629 171 Skype me
 

strajt@ecom.cz

   

Zásobování:

Josef Simon

494 629 182

Skype me

 

simon@ecom.cz

   

 

Tomáš Tetřev

494 629 183

Skype me

 

tetrev@ecom.cz

   

Referentka zásobování:

Radka Tetřevová

494 629 181

Skype me

 

tetrevova@ecom.cz

   

Vedoucí obch. oddělení:

Pavel Folc

494 629 189

Skype me

 

folc@ecom.cz

603 582 188  

Obchodní oddělení:

Vladislava Černá

494 629 174

Skype me

 

cerna@ecom.cz

   
 

Bc.Ondřej Slavík

494 629 172

Skype me

 

slavik@ecom.cz

   
 

Milan Hrebik

494 629 170

Skype me

 

hrebik@ecom.cz

   
 

Ing.Petr Marel

494 629 175

Skype me

 

marel@ecom.cz

 
 

Pavel Munzar

494 629 186 Skype me
 

munzar@ecom.cz

603 504 083  
 

Mojmír Martinec

494 629 187
Skype me
 

Martinec@ecom.cz

   
 

Karel Soukup

702 086 765 Skype me
 

soukup@ecom.cz

   
Správce internetových stránek:

Ing.Lubomír Vychodil

494 629 178
Skype me

vychodil@ecom.cz


 

Systém jakosti:

Jana Jančurová

494 629 185

Skype me

 

jancurova@ecom.cz

   

Technické oddělení:

Miroslav Mácha

733 725 914

Skype me

 

macha@ecom.cz

   
 

Ing.Jiří Petera

494 629 173

Skype me

 

petera@ecom.cz

   

Programátor:

Petr Tomášek

494 629 177

Skype me

 

tomasek@ecom.cz

   

Účetní:

Ivana Loudová

494 629 181

Skype me

 

loudova@ecom.cz

   

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku