Nabídka práce

Produktový/á manažer/ka

Společnost ECOM s.r.o., hledá samostatného/nou pracovníka/ci na pozici Produktový/á manažer/ka. Jedná se o různorodou a zajímavou práci na zkrácený pracovní poměr. Je vhodná pro uchazeče, kteří se zajímají o zdravý životní styl a zdravou výživu.

Hlavní pracovní náplní je:

* Komunikace se zákazníky a aktivní vyhledávání zákazníků

* komunikace se zahraničními výrobci

* podpora přidělených produktů

* příprava podkladů pro marketingové akce

Požadujeme

* velmi dobrou znalost angličtiny

* příjemné vystupování

* zájem o zdravý životní styl

* řidičský průkaz skupiny B

* uživatelskou znalost práce na PC

* samostatnost a ochotu se učit novým věcem

Nabízíme

* zajímavou a různorodou pracovní náplň
* práci na zkrácený pracovní úvazek
* 25 dní dovolené
* příspěvek na stravování
* přátelskou až rodinnou atmosféru, na které si zakládáme

Pro další informace prosím napište na email horackova@ecom.cz nebo volejte na telefon 605 869 857 paní Zuzana Horáčková