Ecom s.r.o.
Váš nákupní košík je prázdný

Nabídka práce

Specialista/ka podpory zákazníků

Společnost ECOM s.r.o., hledá samostatného/nou pracovníka/ci na pozici Specialista/ka podpory zákazníků. Jedná se o různorodou a zajímavou práci na zkrácený pracovní poměr. Je vhodná pro uchazeče, kteří se zajímají o zdravý životní styl a zdravou výživu.

Hlavní pracovní náplní je:

- Komunikace se zákazníky a aktivní vyhledávání zákazníků

- Komunikace se zahraničními výrobci

- Podpora přidělených produktů

- Příprava podkladů pro marketingové akce

Požadujeme:

- Velmi dobrou znalost angličtiny

- Příjemné vystupování

- Zájem o zdravý životní styl

- Řidičský průkaz skupiny B

- Uživatelskou znalost práce na PC

- Samostatnost a ochotu se učit novým věcem

Nabízíme:

- Zajímavou a různorodou pracovní náplň

- Práci na zkrácený pracovní úvazek

- Příjemný až rodinný kolektiv

- Příspěvek na stravování

- 25 dní dovolené

Bližší informace získáte prostřednictvím emailu hlavkoml@ecom.cz nebo rovnou volejte na telefon 605 268 509 pan Jan Hlávko.