Ecom s.r.o.
Váš nákupní košík je prázdný

Ochrana osobních dat

Dle zákona o ochraně osobních dat 101/2000 sb. jsme zaregistrováni u Úřadu na ochranu osobních údajů, abychom mohli zpracovávat a archivovat důvěrné údaje o našich zákaznících internetového obchodu. Proto při dokončování Vaší objednávky v internetovém obchodě společnosti ECOM s.r.o., musíte vyjádřit svůj souhlas se zpracováním těchto dat naší společností. Souhlas je poskytnut na dobu neurčitou.

Vaše osobní údaje budou zpracovány společností ECOM s.r.o. výhradně k identifikaci zákazníka a ke zpracování jeho objednávky. V žádném případě bez souhlasu zákazníka nebudou tyto informace poskytnuty třetí straně. Společnost ECOM s.r.o. chrání data svých zákazníků před zneužitím a při jejich shromažďování se řídí zákonem 101/2000 sb. o ochraně osobních údajů a informací. Důvěrnými údaji se ve smyslu zákona rozumí údaje, které mohou vést k identifikaci konkrétní osoby, jako jsou jméno, adresa bydliště, rodné číslo, číslo průkazů totožnosti a další informace, které nejsou běžně dostupné.

Tento zákon se samozřejmě vztahuje na každou registraci, u které jsou požadovány osobní údaje návštěvníka našeho internetového obchodu a následně zpracovávány a archivovány. Zákazník má právo kdykoliv požádat o vymazání osobních údajů z databáze. Bude-li mít zákazník potřebu toto odstranění uskutečnit, je možné ho provést prostřednictvím e-mailové adresy vychodil@ecom.cz.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku